13 вересня 2012 року у МОНмолодьспорту відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з директором шкіл Москви та Києва Костянтином Тищенко і Ганною Ломаковською.

Ще рік тому вони підписали Угоду про створення спільного Міжнародного класу.

Упродовж 2011-2012 навчального року учні навчалися за узгодженими програмами, використовуючи дистанційний метод навчання.

А спільні заняття Міжнародного класу проходили двічі – з 27 жовтня по 3 листопада 2011 року в Москві та з 22 по 29 березня 2012 року у Києві. В учасників обох делегацій залишилися найприємніші спогади від поїздок, програми яких були насичені культурними заходами та цікавими, незвичайними предметами для вивчення – таких, як робототехніка.

Під час зустрічі заступник Міністра Борис Жебровський наголосив на  унікальності проекту: «У нас немає свідчень, що деінде в Європі впроваджується подібний проект».

Учасники зустрічі зійшлися на тому, що на сьогоднішній день такого роду співпрацею залишаються задоволені всі учасники проекту. На думку його творців, Міжнародний клас і в подальшому сприятиме покращенню якості освіти, її конкурентоспроможності та зміцненню взаємовідносин між Україною і Росією.

У найближчих планах колег – використання в навчальному процесі космічних технологій. Відповідний проект уже погоджується української та російською сторонами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу