Харківська політехніка приймає в себе учасників ЗНО - хпи22 березня в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» пройшов перший етап пробного зовнішнього незалежного оцінювання серед абітурієнтів. Майже 600 осіб спробували свої сили у складанні таких предметів, як українська мова та література, англійська мова, а також фізика. 29 березня відбудеться другий етап – із математики та історії України. Загалом у двох етапах планується участь 1200 осіб.

Мета пробного тестування полягає в тому, щоб дати абітурієнтам можливість отримати досвід у складанні ЗНО, спробувати свої сили й оцінити підготовку з предметів, а також створити їм умови, максимально наближені до реального тестування. У проведенні процедури пробного тестування в університеті беруть участь близько 100 осіб, із яких 60 – співробітники Харківського політехнічного, а 40 – вчителі зі шкіл Харкова та області, які є старшими інструкторами з ЗНО.

Харківська політехніка приймає в себе учасників ЗНО - стендЗаписавшись на пробне тестування, абітурієнт за один етап може вирішити завдання з одного, двох або трьох доступних цього дня предметів. В аудиторії він вирішує тестові завдання з однієї дисципліни, заповнюючи чорновий і чистовий варіанти роботи, які залишаються у нього на руках. Після закінчення відведеного на вирішення тестів часу він отримує інформаційні бюлетені з відповідями. Також він може отримати матеріали та інформаційні бюлетені з інших дисциплін, на які він теж записався, але пробне ЗНО з них проходило того самого дня в інших пунктах зовнішнього оцінювання. Так він отримує можливість готуватися і перевіряти себе ще й удома.

В інтернеті також працює сайт Українського центру оцінювання якості освіти тестування. Система його роботи така: абітурієнт реєструється, заходить під своїм іменем. Там він може ознайомитися з актуальною інформацією, що стосується процедури зовнішнього тестування, а також самостійно пройти пробні тести. Людина відповідає на запитання, заповнюючи форму, а система сама аналізує відповіді та виставляє бали. Таким чином, у вступників є ще й така можливість підготуватися до випробувань.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *