Нинішній в.о. ректора Леонід Губерський був призначений на посаду ректора 29 жовтня 2015 року терміном на 5 років, і наразі його повноваження закінчилися.

На посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка претендує 10 кандидатів.

“Міністерство освіти і науки України згідно з абзацом другим частини третьої статті 42 закону України “Про вищу освіту” вносить в установи вищої освіти для голосування кандидатури претендентів на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка”, – йдеться в повідомленні університету.

Зокрема, на посаду ректора внесено подання на: кандидата філософських наук, професора Володимира Бугрова; доктора психологічних наук, професора Сергія Болтовця;  доктора геологічних наук, професора Сергія Вижву; доктора економічних наук, доцента Андрія Вітренка; доктора хімічних наук, професора Олександра Голуба; доктора юридичних наук, професора Петра Захарченка; доктора філософських наук, професора Анатолія Конверського; доктора юридичних наук, доцента Максима Куцевича; доктора філософських наук, доцента Віталія Хромця; доктора соціологічних наук, доцента Ірину Чудовську.

 

Протокол про підрахунок голосів за результатами таємного голосування на виборах подати не пізніше 9 грудня 2020 року.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію Центральна виборча комісія з проведення виборів ректора КНУ встановила квотний принцип допуску представників ЗМІ: один журналіст та один технічний працівник від кожного зареєстрованого ЗМІ в межах норми площі на одну особу, визначеної протиепідемічними заходами в Україні та м. Києві.

Для забезпечення права кожного на інформацію та з метою всебічного і об’єктивного висвітлення виборчого процесу, а також для злагодженої організації роботи медіа у день виборів просимо вас зареєструватись на подію у електронній формі.

Детальніше про хід виборів можна дізнатися на сайті Центральної виборчої комісії, на телеграм-каналі «Вибори ректора КНУ 2020» та фейсбук-події «Вибори ректора КНУ 2020».

Телефон для довідок: +38044 239-34-60.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу