Якщо влада таки введе в грудні жорсткий карантин, який може затягнутися і на час новорічних свят, навчальні заклади працюватимуть у звичайному режимі. Тож, школи і садочки під час локдауну закривати не будуть.

Про це розповів член Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, народний депутат від “Слуги народу” Роман Грищук виданню “Телеграф“.

За його словами, школи та дошкільні навчальні заклади працюватимуть навіть під час жорсткого карантину. “Їх робота буде відбуватися в звичному режимі з плановими канікулами”, – додав він.

Роман Грищук наголосив, що Міністерство освіти і науки рекомендує школам та садочкам йти на карантин, якщо в групі або класі є випадки зараження COVID-19.

На запитання, як локдаун вплине на навчання студентів, народний депутат нагадав, що виші України ще раніше перейшли на дистанційний режим роботи.

Читайте також: 12-річне шкільне навчання. МОН розпочало суспільний діалог

Шкільне життя

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Школи і садочки під час локдауну закривати не будуть”
  1. Нардеп заявив, що відповідне рішення вже погоджено із МОН. Дитячі сади і початкову школу з листопада закривати не будуть навіть при найгіршому сценарії. Тому що діти не можуть займатися дистанційно у них ще немає самосвідомості такого рівня, щоб вони могли самоорганізуватися. Ці дві ланки повинні працювати, заявив він.

  2. Учителі – не люди, нехай працюють до смерті. Чому не можливе дистанційне навчання у середній та старшій ланці, а у медичних вузах можливе? Чому немає державного страхування вчителів на випадок захворювання? Чому медична сестра у школі має доплату 20% за спілкування із інфікованими, а учителі – ні? Шановні міністри, приходьте працювати до школи. Бажаю, щоб Ваші діти стали вчителями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *