Епідеміологічна ситуація по грипу в Україні перебуває в межах норми, жодних ускладнень поки що не передбачається. Про це заявляють фахівці Міністерства охорони здоров’я. Нагадаємо, в Україні стався сплеск захворюваності на грип, коли до лікарень потрапляли цілі сім’ї. Зі слів експертів, сьогоднішні черги в поліклініках виникли через так званий «парагрип» ? вірусне захворювання дихальних шляхів, що не має сезонного характеру і, незважаючи на назву, не має ніякого відношення до грипу.

За інформацією Центру грипу та ГРВІ Центральної СЕС МОЗ України, показники захворюваності на грип та ГРВІ за 10-ий тиждень (з 2 по 8 березня цього року) не перевищують епідемічний поріг в жодному регіоні України та знаходяться в таких межах: від 21,4 % у Вінницькій до 78,3 % в Івано-Франківській областях.

Усього за звітний тиждень захворіло на грип і ГРВІ 192 158 осіб. Із них госпіталізовано 7115 осіб (3,6 % ? від загальної кількості хворих), серед госпіталізованих 77,2 % становлять діти. Показник захворюваності на 4,4 % менший, ніж минулого тижня.

Серед дитячого населення зареєстровано 129 961 захворювання на грип та ГРВІ (67,6 % від кількості всіх захворілих). Показник на 0,9 % менший, ніж минулого тижня.

За звітний тиждень летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній. Як стверджують у МОЗ, у цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип і ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для цієї пори року. А тому про карантин не йдеться.

  «Освіта України» № 12

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу