Кабмін підготує список професій, вакцинація від COVID-19 для яких буде обов’язковою.

Як заявив сьогодні, 8 лютого, Президент Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді”, Уряд має підготувати список професій, вакцинація від COVID-19 для яких буде обов’язковою.
“Я вважаю, що люди, які працюють на державу, отримують від держави кошти і мають постійні контакти – вони не мають права відмовитися від вакцинації. Крім тих, у яких алергія і яким просто неможливо зробити щеплення… Я вважаю, що Кабмін має розробити таку програму. Буде список професій” – наголосив Зеленський.
За його словами, також обов’язково вакцинувати необхідно тих, хто працює в школах, університетах і лікарнях.
Ще Зеленський зазначав, що в Україні планують охопити вакцинацією від Covid-19 близько половини населення у 2021 та на початку 2022 року.
А прес-секретар Президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що вакцинація від COVID в Україні буде добровільною. Зокрема, нікого не будуть примушувати робити щеплення.

Обов’язкова вакцинація від COVID для деяких категорій громадян України не порушить їх конституційні права. Але ситуація в цьому питанні неоднозначна, оскільки кожному гарантується недоторканність, в той час як держава зобов’язана зробити все для епідеміологічної безпеки, заявив представник президента у Конституційному суді.
Джерело

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу