Кабінет міністрів дозволив проведення культурних, освітніх та професійних публічних заходів з наповненістю залів до 50% або з розрахунку щонайменше 5 м2 на людину. Про це йдеться у постанові Кабміну №83 від 5 лютого 2021 року, опублікованій на Урядовому порталі, повідомляє

 

Згідно з текстом документу, дозволено проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів до 50% або з розрахунку щонайменше 5 м2 на людину.

«Приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі або у разі, коли організатори таких заходів не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення», – йдеться у тексті постанови Кабміну.

Зазначимо, раніше дозволяли працювати лише кінозалам з обмеженням до 50% кількості місць і проводити масові заходи до 20 осіб. Також було дозволено приймати відвідувачів у музеях і на виставках (щонайменше 10 м2 на людину) і в культових спорудах для молитов (щонайменше 5 м2 на людину).

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу