Припиняйте вчитися, починайте думати - виголосив 14-річний Ейнштейн -Коли Якобу було 2 роки, він не міг розмовляти і навіть дивитися на своїх батьків. Лікарі виявили у нього синдром Аспергера – легку форму аутизму, при якій людина може концентруватися на якомусь одному предметі або питанні. Завдяки старанням батьків хлопчик зміг перебороти свою хворобу, і тепер, у віці 14 років, він вивчає математику і фізику в університеті Індіани. Персональний інтерес Якоба – астрономія та фізика. Будучи наймолодшим студентом в інституті, він примудряється допомагати з навчанням не тільки своїм однокурсникам, а й аспірантам. У зв’язку з цим Барнетту запропонували оплачувану посаду наукового співробітника університету.

У вільний час він намагається сформулювати альтернативну теорію виникнення Всесвіту, а також намагається по-своєму поглянути на теорію відносності Ейнштейна. Мама хлопчика організувала на його честь фонд допомоги дітям, що страждають від аутизму.

Якоб пропонує власну формулу творчої реалізації: «Припиняйте вчитися, починайте думати». Він говорить: «Щоб стати успішним, потрібно почати дивитися на світ так, як ніхто інший, володіти незалежним мисленням, критично ставитися до тих знань та розумінь, які вам намагаються нав’язати».

За матеріалами сайту Настроение

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *