Риболовля вихідного дня затягнулась на 3 місяці... - 14.09 рыбалка затянулась на 3 месяцаРибак з Карібаті провів ціле літо в Тихому океані, сам того не бажаючи: через поломку двигуна риболовля, яка розпочалася в кінці травня, закінчилася лише у вересні. У морі чоловік застряг разом з товаришем по човні, але останні два місяці провів на самоті — його приятель не зміг пережити суворі випробування і помер 4 липня.

“Коли члени екіпажу підняли рибалку на борт і запитали, чого він хоче, перш за все, він попросив цигарок”, – розповіли AFP рибалки, що виявили дивом уцілілого в море чоловіка. Щасливець по імені Тоакау Тейтой зараз повністю здоровий: його знайшли ще 11 вересня, і лікарі встигли його оглянути. На тверду землю рибалка ступить у вихідні.

Як розповів Тейтой, вони з приятелем вирушили на риболовлю 28 травня і не змогли повернутися через відмову двигуна. Всього чоловік провів в океані 106 днів. Незважаючи на тривалість його перебування в морі, він не побив рекорд своїх співвітчизників: у 1992 році два рибалки з Карібаті загубилися в Тихому океані на 177 днів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *