Метою освітян України та Росії стало створення універсального посібника, який охоплюватиме найцікавіші теми та ґрунтуватиметься на спільних проблемах історії.
Наступним кроком стане апробація проекту, зокрема в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Про це заявив директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод. «Цей проект здійснювався у рекордні строки, впродовж двох років нам вдалося налагодити діалог істориків України та Росії. Нашою метою стало створення універсального посібника, що охоплюватиме найцікавіші теми та ґрунтуватиметься на спільних проблемах історії», – зазначив О. Удод.
За словами освітянина, найголовнішим у проекті є його спрямованість на учителя, а наступним кроком стане апробація спільного методичного посібника, зокрема в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти.
У свою чергу, директор Інституту загальної історії РАН Олександр Чубар’ян наголосив на необхідності неперервної роботи та закликав науковців та освітян до обговорення наступних тем, які розроблятимуться у рамках спільного проекту.
«Теми модулів обираються з числа тих, з яких існує спільна позиція. Проте є теми й дискусійні. І вони також є цікавими. Спільним завданням має стати об’єктивна оцінка подій та історичних постатей, діячів культури», – наголосив він.
За матеріалами сайту Наголос