Нотаріус, мерщій за парту! -В кінці цього року всі нотаріуси в Україні пройдуть спеціальні теоретичні і практичні заняття з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно. Вчитися підуть також помічники нотаріусів та консультанти державних нотаріальних контор.

Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович. Документ був розроблений у зв’язку з тим, що з 1 січня 2013 на нотаріусів будуть покладені функції державного реєстратора прав на нерухоме майно.

З 1 листопада і до кінця грудня поточного року у вільний від прийому громадян час державні та приватні нотаріуси України будуть проходити навчання, в ході якого вивчать законодавство у відповідній сфері, пройдуть теоретичні та практичні заняття з питань державної реєстрації прав.

Мін’юстом також створена спеціальна робоча група, яка буде здійснювати контроль за підготовкою нотаріусів для виконання функцій державного реєстратора прав на нерухоме майно.

За даними Міністерства юстиції, на сьогодні для нотаріального обслуговування населення України створено 807 державних нотаріальних контор, в яких працює 1390 державних нотаріусів, і зареєстровано нотаріальну діяльність 5665 приватних нотаріусів.

За матеріалами сайту zib.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *