У 2013-му Україну накриє хвиля із трьох досі невідомих вірусів грипу - imgFullУ Міністерстві охорони здоров?я прогнозують, що в епідемічному сезоні 2012-2013 років в Україну прийдуть нові віруси грипу, а також А/Н1N1, більш відомий як «свинячий грип»

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі МОЗ, очікується, що це буде новий штам вірусу А (H3N2) під назвою «Вікторія», а також новий для України штам вірусу грипу B під назвою «Вісконсин». Такі дані наводить Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського. Також фахівці інституту не виключають, що можлива циркуляція вірусу грипу А/Н1N1/Каліфорнія/2009.

МОЗ рекомендує вже зараз проводити щеплення, особливо тим громадянам, хто належить до груп ризику, щоб уникнути ускладнень і можливих летальних випадків.

Відомство нагадує, що до групи ризику відносяться: ВІЛ-інфіковані особи, які хворіють на цукровий діабет, лейкемію, які мають хронічні захворювання печінки, астму, ураження нирок, захворювання легень, серцево-судинної системи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *