«Щодо офіційних друкованих видань» №1/9-174 від 12.03.2012 р. Центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується міністром (за списком), керівникам вищих навчальних закладів I – IV рівня акредитації, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерства.

На виконання Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України», постанови від 7 березня 2007 р. № 423 «Про затвердження Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника», доручення прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 12 липня 2010 р. № 42125/1/1-10 та, враховуючи листи Дп «Українська правова інформація» від 23.01.2012 р. № 03/35 щодо передплатної кампанії офіційного видання Міністерства юстиції «Офіційний вісник України» та на 1-ий та 2-ий квартали 2012 року та Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА» щодо передплатної кампанії — офіційного друкованого видання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, яке складається з:

– тижнева газета «ОСВІТА УКРАЇНИ»,

– Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (збірник офіційних нормативних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України);

– бюлетень «Атестаційний вісник» – офіційне видання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з питань інформування громадськості щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань.

ПРОПОНУЄМО передплатити зазначені офіційні видання та отримати доступ до офіційного джерела правової інформації Міністерства юстиції та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Передплату бюлетеня «Офіційний вісник України» можна оформити в усіх поштових відділеннях, а також передплатних агенціях: «Офіційний вісник України» в журнальній формі: передплатний індекс – 40433, «Офіційний вісник України» електронний варіант (на СО-диску): передплатний індекс – 48345.

Передплату єдиного офіційного друкованого видання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту можна оформити в усіх поштових відділеннях, а також передплатних агенціях:

– «Освіта України» у друкованій формі (передплатний індекс – 40123);

– Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (передплатний індекс – 74206);

– бюлетень «Атестаційний вісник» (передплатний індекс – 89622).

Інша необхідна для передплати інформація розміщена на веб-сайтах підприємств.

Заступник міністра — керівник апарату П. М. КУЛІКОВ

«Освіта України» № 12

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *