Наймістичніші хвороби людства. Лікарі не знають, що робити - 260934Є захворювання, які важко діагностувати, але навіть коли правильно “винесено вердикт”, лікарі не завжди знають, що робити. Ось перелік таємничих хвороб, про яких фахівці мало що знають.

1. СНІД. Був ідентифікований двадцять п’ять років тому. Тим не менш, досі немає ефективних способів лікування.

2. Хвороба Альцгеймера. Виявляється по-різному в кожної людини. Точні причини захворювання не з’ясовані. Це одна з причин відсутності ліків від нього.

3. “Банальна” застуда. Як відомо, якщо її лікувати, вона пройде за тиждень, а якщо ні, то за сім днів. Не лікується жодним з відомих антибіотиків. Єдине, що може допомогти зцілити застуду – це час і курячий бульйон.

4. Пташиний грип. Показник смертності – 50 %. Причина – контакт з інфікованими птахами.

5. Хвороба Піка. Люди з таким діагнозом одержимі бажанням їсти бруд, папір, глину, клей. Причини не виявлено. Ліків немає.

6. Шизофренія. Вважається одним з найбільш загадкових психічних розладів. Хворий не в змозі відрізнити вигадки від реальності.

7. Хвороба Крейтцфельда – Якоба. Рідкісна форма розладу головного мозку, більш відома як “коров’ячий сказ”. Причиною вважається заражена специфічними вірусами яловичина. Завжди закінчується фатально.

8. Синдром хронічної втоми. Симптоми нез’ясовні з медичної точки зору.

За матеріалами ТСН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *