На що здатна жінка заради кошеня? -У місті Березовський Кемеровської області місцева жителька пробралась в чужий будинок і викрала звідти кошеня. Про це повідомляє Правоохоронний портал Кузбасу.

За наявною інформацією, про зникнення кошеня в правоохоронні органи повідомила його господиня. Жінка розповіла, що недавно (точна дата події не називається) повернулася додому і виявила, що в приміщенні побував злодій та викрав новоспеченого вихованця – кошеня.

На порозі квартири мешканка знайшла записку, в якій у нецензурних виразах було сказано, що кошеня забрали. Виявилося, що автором записки є жінка, з якою господиня тварини посварилася, коли забирала тварину собі. Інша жінка також хотіла володіти пухнастим красунчиком.

Незабаром оперативники вийшли на слід викрадачки кошеня. Вони зустріли її на місцевому ринку і попросили написати від руки свої ім’я та прізвище. Коли жінка виконала прохання поліцейських, вони звірили почерки в записці і на листку з ім’ям і прізвищем. У результаті було встановлено, що саме ця жінка викрала кошеня.

Зараз тварина вже возз’єдналося зі своїми господарями. У відношенні викрадачки тварини порушено кримінальну справу за статтею 139 КК РФ (“Порушення недоторканності житла”).

Нагадаємо, що найвідоміша історія, пов’язана з викраденням кошеня, відбулася в 2010 році у Великобританії, коли дружина депутата Джона Хеммінга викрала з будинку коханки свого чоловіка маленьку кішку. Восени 2011 року кішка знайшлася. Дружина Хеммінга отримала умовний термін за крадіжку кошеняти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *