Вітання Дмитра Табачника учасникам ІІІ Всеукраїнської школи студентського профспілкового лідера - img 0150Щиро вітаю учасників ІІІ Всеукраїнської школи студентського профспілкового лідера! Студенти завжди були авангардом української молоді й невипадково, що саме юній інтелектуальній еліті відведене одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови нашої держави.

Новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

ІІІ Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера, яка об’єднала членів студентських профспілкових організацій вищих навчальних закладів з різних регіонів нашої держави безумовно є тому підтвердженням, адже формування лідерських якостей у молоді є загальнодержавним пріоритетом i потребує поєднання зусиль як наукових, освiтнiх дiячiв так і самої студентської громади.

Щиро сподіваюсь, що обмін думками, інноваціями та передовим досвідом, здобуті знання знайдуть в подальшому достойне застосування і стануть реальним внеском у велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Переконаний, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку.

З повагою,

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України                         Дмитро Табачник 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *