Розвінчано дієтичні міфи про хліб -Прийнято вважати, що хліб — головний ворог тих, хто мріє схуднути і тих, хто намагається вести здоровий спосіб життя. Однак тепер дієтологи говорять, що всі факти про хліб є лише міфом, пише The Daily Mail.

Фахівці Британського фонду харчування стверджують: хліб являє собою цінне джерело вітамінів та мінеральних речовин, тому повністю відмовлятися від нього не варто. Насправді, він не викликає проблем з травленням, а розповіді про зростання числа людей з алергією на пшеницю — вигадка.

Коментує доктор Айн Оконнор: “Незважаючи на зменшення споживання хліба, для прикладу, в Британії показники ожиріння залишають бажати кращого. Особливо нападкам піддається білий хліб. Багато людей також упевнені, що у них непереносимість пшеничних продуктів і глютену, що також є далеким від правди”.

Це підтверджує дослідження Університету Портсмута. Згідно зі звітом, кожен п’ятий британець думає, ніби у нього харчова алергія, в першу чергу, на пшеницю. Свою лепту вносять і низьковуглеводні дієти на зразок Аткінса і Дука. Вони стверджують, що вуглеводи підвищують цукор, не даючи тілу спалювати жир, і потрібно відмовитися від хліба. Між тим, саме хліб входить до списку продуктів, що представляють найбільшу спокусу для людини, що сидить на дієті.

Але якщо ви справді хочете схуднути, то не взвалюйте напраслину на хліб, скористуйтеся кращим рецептом, а саме — пробіжкою! Дослідники запевняють, що це — кращий спосіб впоратися з підвищеним апетитом. Як показав експеримент Університету Брігама Янга, фізична активність змінює сприйняття їжі. Потім, часто-густо прийом їжі викликаний не голодом, а сторонніми факторами, включаючи спроби впоратися зі стресом. Тренування ж дають викид адреналіну, який перемагає стрес. Плюс, після тренування м’язи напружені, що дає ефект наповнення.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Розвінчано дієтичні міфи про хліб”
  1. Автор-идиот,меряет всех одной меркой-вытаращил глаза и бегай,а между тем бегать регулярно позволят себе единицы.По его логике надо обжираться хлебом и бегать каждый день вытаращив глаза чтобы не набирать вес.А не лучше ли сбалансировать питание и не набирать вес? Набрать лишние килограммы очень легко,а сбросить вес-ну очень проблематично,прежде всего надо подобрать режим питания и продукты для похудения,и самое главное,чтобы не мучило чувство голода и было комфортно-иначе сорвешься,а бег для похудения-это для глупых людей,всю жизнь бегать не будешь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *