Всеукраїнська студентська рада отримала нового очільника - 7215 вересня 2012 року на базі ММЦВ «Золотий берег», у рамках проведення Форуму лідерів органів студентського самоврядування та студентських профспілкових організацій вищих навчальних закладів України, що відбувся у селищі Орловка Автономної Республіки Крим, за участю Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту  Євгена Суліми відбулося виїзне засідання Президії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.

На засіданні виступила Анастасія Сабова, поінформувавши присутніх голів обласних колегій Всеукраїнської студентської ради щодо розвитку міжнародної співпраці та заходів, у яких брали участь представники ВСР у серпні 2012 року спільно зі студентськими лідерами з інших вищих навчальних закладів студентської Євразійської співдружності. Вона також звернулася із заявою щодо припинення виконання нею обов’язків очільниці Всеукраїнської студентської ради у зв’язку із завершенням навчання у вищому навчальному закладі.

Після проведеного обговорення Президія Всеукраїнської студентської ради одноголосно ухвалила рішення: на період до проведення Конференції призначити в.о. Голови Всеукраїнської студентської ради Олександра Тура, голову студентської ради Київського національного лінгвістичного університету, студента 1 року магістратури.

Євген Суліма подякував Анастасії Сабовій за плідну співпрацю протягом останніх двох років, а також звернув увагу нового в.о. Голови та голів обласних колегій на необхідності активізації роботи Президії і обласних колегій ВСР, залучення до діяльності Ради нових представників та більш активної і тісної співпраці зі студентськими лідерами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *