На станції юних натуралістів відбувся обласний конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології, в якому взяли участь більше двох десятків школярів з 11 районів області та міст Ніжина, Прилук і Чернігова.

Щорічно такий конкурс стартує навесні. Спочатку у селах, районах, містах обираються кращі творчі роботи з таких напрямків – «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» і «Народознавство та краєзнавство». І вже потім кращі з кращих їдуть захищати честь свого навчального закладу до Чернігова.

Хлопці і дівчата презентували свої роботи професійному журі. Теми досліджень різноманітні – від кімнатних рослин, вирощування квасолі та картоплі до впливу поталої води на організм людини.

В кожній секції по заданій темі діти здебільшого вдало захищали свої проекти дослідження. Кращі конкурсанти відзначені дипломами та подарунками обласного управління освіти і науки.

Переможці у кожному напрямку конкурсу візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології, який відбудеться у травні у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у Києві.

За матеріалами Високий Вал
 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу