Співробітникам МВС заборонять користуватися соцмережами -Розпорядженням міністра внутрішніх справ Таїланду з 1 жовтня співробітникам центрального апарату МВС та адміністративних апаратів провінцій країни заборонено входити в соціальну мережу Facebook протягом робочого дня, говориться в циркулярному листі за підписом заступника постійного секретаря міністерства Прачі Тхіарата. Співробітникам системи таїландського МВС, в яку входять органи місцевого управління та ряд адміністративних і комунальних служб, але яка при цьому не включає поліцію, з 1 жовтня забороняється входити в Facebook з 8.30 ранку до полудня і з 13.00 до 16.30, говориться в документі.

Причиною такого жорсткого обмеження стали перешкоди і уповільнення швидкості роботи Інтернету в установах міністерства, що виникають при проведенні щоденних телеконференцій між підрозділами системи МВС. Крім того, зв’язок з апаратом прем’єр-міністра теж здійснюється через телеконференції в Інтернеті. Перешкоди і “зависання” системи, які в міністерстві спостерігають вже давно, змусили керівництво МВС провести перевірку використання інтернету на робочих місцях співробітників. Ця перевірка показала, що більша частина виділеного міністерству широкосмугового трафіку “з’їдається” особистим спілкуванням співробітників у соціальних мережах, насамперед у Facebook.

“Ми не тільки забороняємо в робочий час входити в Facebook, ми також штучно уповільнимо на робочих місцях швидкість скачування даних таких ресурсів, як You Tube”, – зауважив Манрат Раттанасуконт, директор центру інформаційних технологій Таїланду.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *