Центр навчання кваліфікації «укладальник підлогових покриттів» днями було відкрито в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка.  Церемонія відбулася з участю заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського, який урочисто перерізав червону стрічку під супровід Заслуженого оркестру барабанщиць «Киянки». Почесні гості відвідали аудиторії центру й побували на майстер-класі від юного здобувача професії.

 Осередок підготовки таких спеціалістів створено в рамках міжнародного проекту «Введення практичного навчання за професією «укладальник підлогових покриттів» в Україні та Республіці Білорусь». Так ці країни стали піонерами серед СНД з упровадження цієї кваліфікації.

Професійна підготовка таких фахівців стала можливою за підтримки Міністерства з економічної співпраці і розвитку Федеративної Республіки Німеччина. Концерн ІМп — один із лідерів на світовому ринку у своїй галузі — укомплектував новий центр сучасним обладнанням, спецодягом і навчальними матеріалами, створеними за інноваційними технологіями.

— Настав час, коли бізнес, якщо він чесний, повинен «одружитися» з освітою. Таке партнерство — запорука спільного успіху, — так прокоментував співпрацю німецьких бізнесменів та українських освітян Борис Жебровський.

З вітальними промовами виступили другий секретар Посольства Федеративної Німеччини в Україні Петер Віст, директор з розвитку та експорту Концерну Uzin Utz AG (ФРН), президент Європейської асоціації сприяння освіті укладання паркету та підлогових покриттів (ФРН). Петер Віст, зокрема зазначив: «Ми повинні думати про довгостроковий розвиток нашого партнерства, адже інвестиції підприємств у якісну освіту майбутніх фахівців є надзвичайно ефективними».

Борис Жебровський відзначив важливість соціального партнерства між країнами і вручив представниками ФРН подяки від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

— Іноземні підприємства, які інвестують кошти в українську освіту, повинні знати, що це дуже якісна освіта. Так, серед більш ніж ста країн Україна посіла восьме місце за рівнем ПТО. В нас могутній кадровий потенціал, — зазначив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту.

Головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти вручив подяки усім, хто брав участь у реалізації цього проекту.

 — Ми вдячні за можливість знаходити нові ідеї й реалізовувати їх у законодавчих актах, — наголосив Василь Головінов.

За матеріалами прес-служби Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

 «Освіта України» № 12

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *