Двієчники, не засмучуйтесь, прийде і ваш час - VSKMQJYTH90% мільйонерів і мільярдерів не мають вищої, а іноді й середньої освіти. Навчання у ВНЗ часом недостатньо для того, щоб вміти заробляти багато грошей. Люди, яким не вдалося отримати освіту, змогли заробити величезні гроші.

Стів Джобс, який подарував світу продукцію компаній Apple, і Pixar, так і не вступив до університету. Білл Гейтс, який є одним з найбагатших людей у всьому світі, вступив до Гарварду, проте через два роки він кинув навчання заради заснування компанії Microsoft разом зі своїм другом.

Марк Цукерберг, навчаючись у Гарварді, дав старт однієї з найуспішніших соціальних мереж Facebook, після чого кинув навчання і заснував власну компанію.

Джеймс Кемерон, який народився в Канаді і переїхав з родиною до Каліфорнії, поступив в університет. Однак незабаром одружився на офіціантці, поступово кинувши навчання, після перегляду картини Джорджа Лукаса “Зоряні війни” він вирішив стати режисером, і прославився на весь світ, знявши один з найбільш касових фільмів за всю історію кінематографу “Титанік”.

Таких випадків небагато, коли доводилося  ставати  мільйонером без освіти, краще  не  випробовувати долю,а діяти паралельно з навчанням, реалізовувати  свої ідеї та  втілювати мрії,  а вища освіта – це фундамент.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *