Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті новозбудованої школи в селі Троїцьке Біляївського району Одеської області.

Глава держави перерізав символічну стрічку та оглянув приміщення школи – бібліотеку з читальним залом, спортивний та актовий зали, розраховану на 250 місць їдальню. Віктор Янукович також поспілкувався з першокласниками.

«Ми організуємо все так, щоб ця школа стала однією з кращих сільських шкіл в Україні», – сказав Президент, вітаючи дітей, батьків і педагогів із відкриттям нового навчального закладу.
Глава держави передав школярам обладнання для комп’ютерного класу та тисячу примірників навчальної літератури.
Будівництво нового приміщення Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розпочалося в 1989 році. За результатами робочої поїздки до Одеської області 17 листопада 2011 року Президент України дав доручення вивчити питання щодо можливості надання у 2012 році державної фінансової підтримки для завершення будівництва школи. Як зазначив Віктор Янукович, влада докладатиме всіх зусиль, щоб забезпечити дітям, які проживають у сільській місцевості, якісну освіту.
«Майбутнє України – наші діти. Ми повинні діяти справедливо по відношенню до дітей, які живуть на селі – створювати умови для отримання ними якісної освіти», – сказав Глава держави.
Президент вкотре наголосив, що розвиток сфери освіти залишається одним із пріоритетів державної політики.

Довідково. Кошторисна вартість будівництва становила 58,1 млн грн. Фінансування здійснювалося за рахунок державного й обласного бюджетів.
Навчальний заклад розрахований на 700 місць. Новобудова, зокрема, має стоматологічний кабінет, навчальні кабінети, майстерні, кімнати для гурткової роботи та групи продовженого дня, спальну кімнату на 30 місць.
Для забезпечення якісного навчально-виховного процесу встановлено сучасну техніку в кабінеті інформатики, обладнано два лінгафонні кабінети. Також на території школи працюватиме спорткомплекс з футбольним полем зі штучним покриттям, баскетбольним та гандбольним майданчиками, біговими доріжками, ігровим комплексом для молодших школярів.

Офіційне інтернет-представництво Президента України 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу