Центр "Барса" урочисто зустрів Дмитра Табачника - 12118 вересня Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник відвідав Сумський обласний футбольний центр «Барса».

«Приємно, що діти Сумщини мають усі повноцінні умови для розвитку їхніх здібностей. Ваш футбольний центр – це справді фішка, і те, що тут можуть навчатися 1000 дітей дійсно вражає», – зазначив ДмитроТабачник. Міністр оглянув поля та адміністративний корпус – із залою, роздягальнями, душевими кімнатами.

«Пам’ятаю, яку жагу до перемоги мали ваші вихованці під час всеукраїнського дитячого Євро-2012. Переконаний, вони по праву вибороли перемогу. Такі діти заслуговують на гідні умови, і помітно, що влада області робить усе для цього», – наголосив Міністр.

«Унікальність сумського футбольного центру – його співпраця зі світовими футбольними клубами. Так, на днях наші діти-чемпіони повернулися з Бельгії, де мали можливість зіграти з місцевими командами і, до речі, також отримати перемогу», – розповів директор центру Анатолій Твердоус.

«Це добре, що ви дивитеся на перспективу, співпрацюєте не лише з українськими футбольними клубами, а й світовими. Це відкриває нові перспективи для молоді», – підкреслив Дмитро Табачник.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *