Незвична екскурсія львівських школярів - ekskursiyaБільшість туристів, які вперше приїздять до Львова, називають цю споруду замком. Височезні мури, помпезні башти, широкі ворота. І щиро дивуються – чому фортеця не позначена на жодній туристичній карті і чому сюди не водять екскурсії? Але таємниця відкривається, щойно люди підходять до входу. Контрольно-пропускний пункт. Всередині курсанти у військовій формі. Поруч вивіска: «Львівський державний університет безпеки життєдіяльності».

На територію вишу сторонніх не впускають. Але днями адміністрація зробила виняток: усередину пройшли 30 учнів ЗОШ № 66. Школярам провели екскурсію, показали університетський музей, фільм про особливості навчання у ВНЗ. Дозволили навіть приміряти костюм рятувальника. А ще розповіли про роботу чергової частини та важливість своєчасного надання фахової допомоги у надзвичайній ситуації. А все заради того, аби при виборі майбутньої професії школярі розуміли, наскільки важливою, відповідальною та потрібною є робота рятівника.

«Практична підготовка, яку діти проходять на базі нашого полігону, допомагає їм психологічно адаптуватися до дій в екстремальних умовах. У комплексі така робота озброює учнів необхідними знаннями з питань безпеки життєдіяльності»,  – заявив заступник начальника навчально-методичного центру з практичної підготовки університету Василь Ковальчик.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *