У ЛНУ імені Тараса Шевченка нарешті переобрали ректора -У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулися чергові перевибори ректора.

На конференції трудового колективу з 163 делегатів «за» кандидатуру Віталія Курила (нині почесний президент ЛНУ, екс-ректор) проголосував 161.

В. Курило виступив зі звітом,  розповівши, що «за останні 5 років університет перетворився на класичний, з’явилося багато нових структурних елементів – інститути у складі ЛНУ, в роботі університету беруть участь 427 кандидатів наук, 87 докторів наук. Також  університетом проліцензовано 64 спеціальності. А з минулого року йде навчання 300 студентів з інвалідністю».

Крім того, університет став найбільшим міжнародним центром, де навчаються 939 іноземців (10% від Загальної кількості студентів). Однак, за словами Віталія Курила, якщо слідувати західним стандартам, то цей показник потрібно довести 20-25%.

Конференція колективу також затвердила перетворення історичного факультету в Інститут історії міжнародних відносин та соціально-політичних наук.

Також відомо, що доходи університету за останні 5 років зросли в 2,3 рази, збільшившись з 75 млн грн до майже 175 млн грн в рік.

За матеріалами сайту Остров

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *