"Масовики-витівники" двох країн обміняються досвідом - 3306307913-14 вересня в рамках Днів науки і освіти Російської Федерації в Україні Український державний центр позашкільної освіти приймав делегацію працівників навчальних установ додаткової освіти Росії, в складі якої були Сергій Нікулін, директор Федеральної державної бюджетної освітньої установи додаткової освіти дітей “Федеральний центр технічної творчості учнів”, та Марія Ампілогова, заступник директора Федеральної державної бюджетної установи культури “Всеросійський центр художньої творчості».

Під час візиту гості ознайомилися з досвідом роботи УДЦПО та формами співпраці з партнерами, обговорили шляхи вирішення спільних проблем. Обговорення було надзвичайно жвавим і корисним для обох сторін, оскільки і УДЦПО, і Федеральні центри є кураторами художньо-естетичного та науково-технічного напрямів позашкільної освіти у своїх країнах.

В обговоренні взяли участь представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Головного управління освіти і науки Київської міськдержадміністрації, наукові працівники Інституту проблем виховання НАПН України, керівники ряду позашкільних навчальних закладів м.Києва, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Навчально-виховного об’єднання м.Броварів.

У рамках зустрічі гості оглянули творчі лабораторії центру та експозиції всеукраїнських виставок дитячої науково-технічної та художньо-естетичної творчості.

За результатами двосторонньої зустрічі директор Українського державного центру позашкільної освіти Віталій Ткачук та керівники державних установ додаткової освіти Росії уклали угоди про співпрацю, які передбачають обмін делегаціями з метою вивчення передового досвіду, спільну організацію та проведення масових заходів.

На думку російських колег, розширення партнерських зв’язків сприятиме вирішенню спільних завдань в галузі позашкільної освіти науково-технічного та художньо-естетичного напрямів.

"Масовики-витівники" двох країн обміняються досвідом - 33062749

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *