Головного кота Великої Британії звільнено. На його місце сяде кішка - 19.09 кота уволилиПрем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон відмовився від послуг кота Ларрі на посаді головного щуролова країни. Про це стало відомо виданню The People. За його даними, глава британського уряду розчарувався в коті, бо той виконував свої обов’язки не надто старанно.

Кемерона, зокрема, не влаштовувало те, що Ларрі більшу частину часу проводив не “на роботі”, що полягає у  полюванні на гризунів у прем’єрській резиденції в Лондоні на Даунінг-стріт, 10. Здебільшого кіт дрімав або просто сидів чи лежав, нічого не роблячи.

Нещодавно, як повідомляли британські ЗМІ, Ларрі таки зловив мишу, але прем’єру цей результат видався недостатнім.

Кілька днів тому Девід Кемерон побачив, що по приміщенню біжить мишка, проте Ларрі не звернув на неї ніякої уваги, оскільки спав. Коли прем’єр спробував розбудити кота і змусити його впіймати гризуна, Ларрі не зацікавився тим, що відбувається. За даними The People, саме ця ситуація і стала підставою до звільнення.

Очікується, що посаду тепер обійме кішка Фрейя, котра належить канцлеру Казначейства Великої Британії, члену Консервативної партії Джорджу Осборну. Кілька років тому Фрейя загубилася, проте недавно возз’єдналася зі своєю родиною.

The People відзначає, що незважаючи на звільнення, Ларрі залишиться жити на Даунінг-стріт, 10. Він оселився в прем’єрській резиденції в лютому 2011 року. Кота взяли з притулку Battersea Dogs and Cats Home – одного з найстаріших у країні.

За матеріалами The People

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *