Українське суспільство, зустрічай ГогольFest -Фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest-2012 відбудеться 21-29 вересня в Києві – на території заводу металоконструкцій в промисловій зоні на Видубичах. Хоча в цьому році організатори заходу не змогли знайти коштів на його фінансування, і все ж у ньому будуть всі традиційні програми.

Про це повідомив у вівторок на прес-конференції президент ГогольFest Влад Троїцький.

“У програмі є все – комусь потрібна академічна музика, комусь альтернативна, комусь – кінозал, комусь – театр, комусь – візуальне мистецтво. Фестиваль адресований думаючим, вільним людям”, – сказав Влад Троїцький.

Він підкреслив, що до останнього не вірив, що фестиваль відбудеться, і зворушений тим, що так багато творчих діячів та волонтерів відгукнулося на заклик організаторів. “Наш клич – менше місяця тому – раптом отримав такий резонанс у людей, яким хочеться щось зробити. …всі по можливості роблять прекрасну справу – для мене найголовніше гідність фестивалю”, – зазначив режисер.

В.Троїцький запрошує 22 і 23 вересня на прем’єру “Школи нетеатральние мистецтва”, яку він сам поставив для ГогольFest. Її будуть грати тільки двічі, і це унікальна можливість її побачити. “Спектакль створений спеціально під цей простір. Це роздуми про країну, про театр, про те, що таке театр в нашому житті, – що це не тільки розвага. Це – як зріз суспільства “, – сказав він про спектаклі, який є компіляцією текстів Шекспіра, Іонеско, Клима, Юхананова, Михайла Чехова і Пітера Брука.

Відкриття фестивалю – 21 вересня о 19.00. Як зазначив його керівник, тут відбудеться перформенс, показ фільму “Земля” О.Довженка у супроводі групи “Даха Браха” і вечірня програма dj-музики. Як і церемонія відкриття, практично всі заходи на фестивалі – вільні.

За матеріалами сайту www.ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *