6 мільйонів зубочисток та 170 літрів клею. Незвичайна архітектура вражає -Шість років, шість мільйонів зубочисток і 170 літрів клею, а ще багато завзятості і, звичайно ж, талант – це все, що було потрібно художнику Стену Мунро для створення цілого міста, де всі будівлі, пам’ятки і навіть транспортні засоби складаються повністю з маленьких зубочисток. Стен Монро – колишній телеведучий, який вирішив побудувати найвідоміші у світі пам’ятки із зубочисток, і як він зізнається, це будівництво сало найскладншим і трудомістким із усіх, які він коли-небудь робив.

Стен працював над своїми моделями в Музеї мистецтва і технології Сіракузи, Нью-Йорк, США. На створення однієї скульптури йшло від одного дня до шести місяців.

Всі маленькі копії справжніх пам’яток побудовані в масштабі 1:164.

Відомі в світі хмарочоси: Вежі Петронас, Тайпей 101, Крайслер-білдінг вражають своїми масштабами і точністю відтворення найменших деталей. Особливої ??уваги заслуговує і Сіднейська опера в Австралії, де навіть навколишня її вода теж зроблена з зубочисток. Серед інших відомих будівель, які склеїв майстер можна назвати Блакитну мечеть у Стамбулі, площа святого Петра і обеліск у Ватикані, мечеть аль-Харам в Мецці, Тадж Махал і лондонський Тауерський міст.

За матеріалами сайту i-fakt.ru

6 мільйонів зубочисток та 170 літрів клею. Незвичайна архітектура вражає -

6 мільйонів зубочисток та 170 літрів клею. Незвичайна архітектура вражає -

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *