Табачнику показали, де гримітимуть Кадетські бали - 9318 вересня, під час візиту до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка, що на Сумщині Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник ознайомився з ходом робіт з відновлення Іоанно-Богословської домової церкви, побував у розташуванні 2-ї роти кадетів.

Дмитро Табачник оглянув спальне місце Героя Радянського Союзу (посмертно) гвардії капітана Терезова Євгена Матвійовича, який спільним наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства оборони України від 06.06.2012 року №663/379 був навічно зарахований до 2-ї роти кадетів.

Також Міністр відвідав розташування 4-ї роти кадетів, приміщення якого було переобладнане та відремонтоване до початку навчального року. Командування «Кадетського корпусу» запропонувало Дмитрові Табачнику оглянути нещодавно відремонтовану «Білу залу», яка протягом останніх 20-ти років перебувала в аварійному стані. Відтепер в ній, як і багато років тому, відбуватимуться Кадетські бали.

Поспілкувався Міністр з працівниками, військовослужбовцями та батьками кадетів. Після бесіди він виявив бажання оглянути приміщення, де проживають та навчаються восьмикласники – найменші кадети.

Табачнику показали, де гримітимуть Кадетські бали - 28

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *