Коли срібло - дорожче за золото: ціна тріумфу української легкоатлетки-параолімпійки - 1346947638 383663076Кабінет Міністрів України прийняв рішення  нагородити українську легкоатлетку-паралімпійку  Марію Помазан грошовою премією –  як за золоту медаль. Відповідну постанову Уряд прийняв 19 вересня на своєму засіданні.

Нагадаємо, що Марію Помазан на Параолімпіаді у Лондоні позбавили золотої медалі, а нагородили срібною.

Минулого тижня Кабінет Міністрів України також прийняв рішення про збільшення розмірів грошових премій для медалістів Параолімпійських ігор: за золоті медалі – з 700 до 800 тис. грн., за срібні – з 500 до 550 тис. грн. та з 350 до 380 тис. грн. – за бронзові.

Як відомо, українські паралімпійці тріумфально виступили на Параолімпіаді-2012, показавши найкращий результат за часи незалежності України. Вони завоювали  84 медалі, з яких  32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових.

Зазначимо, що під час зустрічі з чемпіонами та призерами XIV Параолімпійських ігор Прем’єр-міністр України Микола Азаров сказав: «Я надзвичайно гордий за вас, гордий за нашу країну. Ви своєю мужністю довели, що ви люди необмежених можливостей.  Наша справа – максимально сприяти вам у досягненні таких високих результатів, і ми все для цього робитимемо. Ми закладемо всі необхідні видатки до держбюджету на 2013 рік не лише на розвиток паралімпійського спорту, а й на поліпшення умов життя і праці». Водночас він додав, що в проекті дербюджету-2013 передбачено 37 млн. гривень на ці потреби.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *