Два українські університети ввійшли до Консорціуму університетів прикордоння - LNUПідвищувати якість освіти з допомогою міжнародних обмінів, наукових розробок, конференцій, грантів і досліджень відтепер зможуть студенти та викладачі Львівського національного університету ім.Івана Франка та Тернопільського національного економічного університету. Обидва виші увійшли до Консорціуму університетів прикордоння.

Договір про створення консорціуму українські ВНЗ та ректори вишів Польща, Білорусі, Литви та Росії підписали в польському місті Білосток.

До мережі університетів прикордоння увійшли Гродненський державний університет імені Янки Купали та Брестський державний університет імені О. Пушкіна (Білорусь), Львівський національний університет імені Івана Франка й Тернопільський національний економічний університет (Україна), Університет Вітаутаса Великого в Каунасі (Литовська Республіка), Балтійський федеральний університет імені Іммануїла Канта та Воронезький державний університет (Російська Федерація), Університет у Бєлостоці (Республіка Польща).

За інформацією ЛНУ ім.І.Франка, консорціум уже визначив перші завдання для своїх членів – провести дистанційну студентську конференцію, створити єдиний для мережі університетів інтернет-портал і видати науковий журнал.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *