Японія не визнає дитячу порнографію злочином -Влітку цього року в історичній столиці Японії місті Кіото поліція затримала трьох осіб за покупку в мережі Інтернет DVD-дисків з дитячою порнографією; цей випадок увійшов в історію – вперше громадянам цієї країни загрожує тюремне ув’язнення за зберігання таких матеріалів.

Японія є країною, яка не визнає зберігання дитячої порнографії злочином. Правозахисники впевнені, що навіть нові, більш жорсткі місцеві закони в Кіото не змінять ситуацію.

У Японії сприйняття дітей як сексуальних об’єктів виражається декількома способами. Так, прояв збоченої любові до дітей можна знайти в японських коміксах, мультиках, а також в модельному бізнесі – Фотосети дітей-моделей в бікіні. Через це країна вважається безпечним притулком для любителів такого роду порнографії.

Згідно з новою постановою властей Кіото, яке вступило в силу в січні цього року, за зберігання дитячої порнографії передбачено грошовий штраф, а за її покупку або скачування з інтернету – позбавлення волі на строк до одного року.

В даний час з цього питання не ведуться національні дебати, а партії готуються до виборів, які відбудуться незабаром.

За матеріалами сайту world.lb.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *