30 вересня 2012 року відбудеться спортивна акція «День «Ч» – «День чемпіонів».

Ініціатор акції – Президент «Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання», чемпіон світу та Олімпійський призер Денис Силантьєв, який є автором заходу та головою оргкомітету. Головною метою акції  є популяризація фізичної культури та масового спорту в Україні.

 До складу оргкомітету спортивного заходу “День “Ч” також увійшли: народний артист України Володимир Горянський; абсолютна чемпіонка світу 2007 року, п’ятикратна чемпіонка світу, трьохкратна чемпіонка Європи з художньої гімнастики Ганна Безсонова; відомий український футболіст, дев’ятикратний чемпіон країни, екс-гравець київського «Динамо», віце-президент запорізького ФК «Металург» Владислав Ващук; двократна чемпіонка світу з бальних танців серед молоді, переможниця українського проекту «Танці з зірками» Олена Шоптенко.

 «Своєю акцією ми хочемо показати, що українці – це нація переможців. – сказав Денис Силантьєв, – Кожен може стати чемпіоном, змінити своє життя, якщо поставить мету і буде йти до неї. Об’єднавшись, ми можемо досягати перемог світового рівня. Треба тільки вірити в себе».

З метою привернення уваги до проблем, що існують у цій сфері, ініціатори акції збираються організувати на Оболоні наймасовішу ранкову гімнастику і встановити світовий рекорд з його офіційною реєстрацією в українських та міжнародних книгах рекордів. Для встановлення рекорду необхідно, щоб в ранковій гімнастиці взяли участь понад 12 тис. осіб.

 Одним з завдань акції, за словами організаторів, є привернення уваги до стану спортивної інфраструктури на Оболоні та подальшого впорядкування існуючих і створення нових спортивних об’єктів.

Захід розпочнеться о 10.00 30 вересня 2012 р. Головне місце проведення акції «День «Ч» – Оболонська набережна. Окрім того, на території Оболоні будуть визначені ще 4 місця проведення акції – шкільні стадіони та великі спортивні майданчики.

Проводити ранкову гімнастику для учасників будуть видатні спортсмени, актори, представники шоу-бізнесу, інші відомі особистості.

 До участі в акції були запрошені мешканці Оболоні, кияни, гості міста. Для того, щоб стати учасником акції, необхідно попередньо зареєструватися на сайті акції www.syla.ch або у волонтерів-координаторів на Оболоні. Реєстрація розпочнеться 9 вересня. Усі зареєстровані учасників акції отримають сертифікат рекордсменів світу.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “"День "Ч" – "День чемпіонів" пройде 30 вересня”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *