5-14 вересня борці з усього світу змагалися у Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) за звання найсильнішого боксера Муей Тай. На змаганнях представлено 88 країн, загалом – 840 спортсменів. Турнір проходив одразу у двох вікових категоріях: дорослій та юніорській.

Українська збірна в Росії показала високі результати в обох заліках, здобувши 16 нагород. Серед дорослих чемпіонами стали Ігор Любченко у ваговій категорії 63,5 кг та Цотне Рогова у категорії +91 кг. Срібні медалі отримали Костянтин Трішин (вагова категорія 48 кг), Михайло Васіліогло (категорія 60 кг) та Олександр Прокуда (категорія 57 кг), бронзу виборов Олександр Олійник у ваговій категорії 91 кг.

Наші юніори не відстають від старших колег – у них 10 медалей. Золото у Леоніда Когана (категорія 91 кг) та Аліма Набієв (у спарингу), срібло у Артема Яценко (54 кг), Олега Гута (42 кг), Арсена Жаботинського (71 кг), а бронзові нагороди у Андрія Картавенка (48 кг), Максима Сенчива (67 кг), Валерія Мацука (54 кг), Анастасії Шармонової (57 кг) та Анастасії Кулініч (51 кг).