ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЧОЛОВІКА! Незаможних не пропонувати! - по расчетуЦя історія – не вигадка. Але з етичних міркувань ми все ж приховали імена головних дійових осіб. Зав’язка проста: дівчина N хоче вийти заміж за заможного чоловіка, але не знає, як його знайти. Просить порад. І отримує їх … Ось її вимоги, викладені на одному з інтернет-форумів:

«Я красива (приголомшливо красива) дівчина 23 років. Я елегантна і вмію висловлювати свої думки. Я не з Києва. Хотіла б вийти заміж за людину, що заробляє не менше $ 5 000 на місяць. Можливо, звучить трохи нахабно. Але, по-моєму, такий прибуток – зовсім не надмірне багатство, а типовий середній клас. Так що я не думаю, що прошу занадто багато. Чи є на цьому форумі чоловіки, які заробляють 5 000 або більше? Дружини таких чоловіків? Можете ви мені дати слушну пораду? Я зустрічалася з бізнесменом, який заробляв $ 2 000, але це, судячи з усього, моя межа. Але з таким статком не можна дозволити собі багато чого, що мені необхідно! Я займаюся йогою з жінкою, яка вийшла заміж за інвестиційного банкіра. Так ось вона виглядає гірше за мене і розумом особливим не вирізняється. Так як їй це вдалося? Як мені вийти на її рівень? Ось що мене цікавить:
– Де ви, багаті холостяки, проводите вільний час? Дайте мені конкретику – назва барів, ресторанів, спортзалів.
– Якими якостями повинна володіти ваша потенційна дружина? Будьте чесними, ви мене не образите.
– На яку вікову групу мені орієнтуватися (мені 23)?
– Чому деякі з жінок, що ведуть розкішний спосіб життя, виглядають так заурядно? Я знаю, що деякі з цих “простушек” одружені з неймовірно багатими чоловіками. А тим часом я зустрічала неймовірно красивих дівчат, яких заміж не беруть. У чому прикол?
– Які професії повинні мене цікавити? Загальновідомі: адвокат, інвестиційний банкір, доктор. Скільки ці хлопці насправді заробляють? І де вони тусуються?
– Як ви вирішуєте коли вам одружуватися, а коли просто зустрічатися? Мені потрібен ТІЛЬКИ ШЛЮБ. Будь ласка, тримайте свої образи при собі, я просто чесно і відкрито говорю про свої бажання. Більшість гарних жінок поверхневі; я, принаймні, нічого не приховую. Я не почала б свій пошук, якби мені не було чого надати в обмін: зовнішність, вихованість, вишуканість і вміння утримувати будинок.

Відповідь № 1. Погана угода
Шановна N!
Я з великою зацікавленістю прочитав ваш пост. Мені хотілося б представити до вашої уваги наступний аналіз вашого скрутного становища. По-перше, я не просто так витрачаю ваш час – я формально підходжу під ваші вимоги, оскільки заробляю більше $ 5 000 на місяць. Моє бачення ситуації таке: ваша пропозиція, з точки зору такої людини як я, можна охарактеризувати так – “погана угода”. І ось чому. Ви пропонуєте простий обмін: вашу красу на мої гроші. Прекрасно! Але от заковика: ваша краса з часом зів’яне, а моїх грошей, скоріш за все, вистачить назавжди… Насправді дуже ймовірно, що мої статки згодом будуть тільки зростати, тоді як ви, що абсолютно точно, не будете ставати красивішою! Таким чином, в економічних термінах ви – внесок, що постійно знецінюється, тоді як я – вклад, який приносить прибуток. При цьому ваша вартість не просто зменшується, вона зменшується з прискоренням! З точки зору бізнесу операція з придбанням вас у власність позбавлена практичного сенсу, так що я погодився б лише на оренду. Якщо ж ви думаєте, що це надто жорстоко, подумайте ось про що. Якщо я втрачу всі мої гроші, я втрачу і вас, так що мені, коли ваша краса зблякне, теж буде потрібен шлях до відступу. Тільки і всього. Таким чином зустрічатися – має сенс, а одружитися – ні. В дужках зауважу, що ще на початку моєї кар’єри я дізнався про ефективність ринку. І мені незрозуміло, чому “витончена особа, яка вміє висловлювати свої думки і сліпуче красива” дівчина не в змозі знайти собі “спонсора”. Сподіваюся ви знайшли мої поради корисними, а якщо ви зацікавлені в лізинговому контракті – дайте мені знати.

Відповідь № 2. Якщо можна отримати безкоштовне молоко, навіщо купувати корову?
Я з інтересом ознайомився з проханням прo допомогу. Зауважу, що і я повністю підходжу під ваші умови кавалера. Я з розумінням ставлюся до вашого бажання вийти заміж за заможного чоловіка. І мені б хотілося відповісти на деякі питання, які попередній джентльмен обійшов своєю увагою, а також дати кілька конструктивних порад, де вам краще шукати підходящу пару. Я, як і попередній коментатор, вірю в теорію ефективного ринку; я здивований що $ 5 000 з вами до сих пір не зустрілися. Мені здається, що проблема полягає в тому, що ви в своїх пошуках були недостатньо сфокусовані. Каменем спотикання, як мені здається, є те, що ви шукаєте в потенційному нареченому не тільки гроші, але й інші якості, такі як приваблива зовнішність, наявність характеру і почуття гумору. Однак ті з чоловіків, які цими якостями володіють, з раннього віку розуміють, що їм не потрібні гроші, щоб мати “якісних” жінок. Як то кажуть – якщо можна отримати безкоштовне молоко, навіщо купувати корову? Вам необхідно шукати тих, хто багатий грошима, але є бідним в інших відносинах. Їх не так вже й легко помітити, оскільки ви біологічно налаштовані на те, щоб автоматично їх не помічати і ігнорувати. Однак, коли під час наступної званої вечері вам представлять низенького, товстенький, лисого чоловічка, який під час розмови з вами нервує і метушиться – зверніть на нього особливу увагу. У мене для вас є приємна історія. Одна моя знайома (так само, як і ви – витончена і освічена дівчина) змогла заарканити одного такого чоловіка. Що ж до недоліків нареченого, то виявилося, що все не так уже й погано. Маючи на рахунку купу грошей, вона змогла його відмити і злегка видресирувати. Такий шлюб треба розглядати як купівлю будинку в аварійному стані з необмеженим бюджетом на ремонт (а себе, відповідно, як геніального девелопера). Однак мушу вас попередити, що в справі поліпшення дружині важливо не перестаратися і не довести свого чоловіка до стану, коли він почне бути привабливим для інших жінок – більш молодих і гарненьких, ніж вона. Прийом полягає в тому, щоб зробити його цілком презентабельним, в той же час переконавши його в тому, що ви – найкраще, чого він може досягти в житті! Ця впевненість, а також ботокс і спільні діти будуть страховкою від падіння вашої вартості. Бажаю вам всіляких успіхів у вашому торговому підприємстві! Що стосується мене, то я теж вільний для короткострокового лізингу. Однак для шлюбу я вважатиму за краще іншу жінку, бо мені не хочеться псувати свій генофонд.

Відповідь № 3. Погляд жінки
Даремно чоловіки так глумляться над панночкою! Нехай і поки невміло, нехай надмірно категорично, але дівчина прагне вчитися у життя, щоб це саме життя потім облаштувати c максимальним комфортом. Всі хочуть жити красиво, та не всі в цьому зізнаються. Ця – чесна. Вже добре. Але її помилка в тому, що вона хоче закони ринку застосувати у такій тонкій матерії, як відносини. А вони тут просто не діють! Тобто деяким, тим, хто не особливо розбирається в психологічних тонкощах, може здатися, що бізнес-аксіоми аксіомами є скрізь. Але це не так. І немає єдиних правил на тему «як роздобути багатого чоловіка». Втім, прo те, як в принципі спокусити чоловіка (любого! Як бідного, так і багатого) написано сотні книжок. Поради стандартні: не бути настирливою, щиро цікавитися його життям, пам’ятати, що будь-який чоловік за натурою – мисливець та все таке подібне… Важливо тут інше: завжди пам’ятати про індивідуальний підхід! Тому що те, що до душі Петрусю, не завжди подобається Миколі. І все ж. Деякі поради можна дати.
1. Дбайте прo свою зовнішність завжди і ретельно. При цьому знайте, при всій вашій сліпучості вас все одно в будь-який момент може обійти страшненька подруга. Чому? Тому, що ірраціональну складову людських відносин ще ніхто не відміняв.
2. Не намагайтеся зрозуміти, що чоловік хоче від вас. Чітко визначте для себе, чого (крім грошей, з цим-то повна ясність) хочете від чоловіка ви! Визначеність завжди робить панночку більш комфортною в душевному плані. І при всьому при цьому пам’ятайте про страшненьку подругу…
3. Прагматизм – це добре, але щирість почуттів діє непереборно! Чи не в цьому секрет страшненької подруги, прo яку ми вже домовилися весь час пам’ятати?
Вдалого полювання!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЧОЛОВІКА! Незаможних не пропонувати!”
  1. Ольга, Вы не правы. Конечно, мужчина оценивает девушку, которую желает взять в жены, но он обязательно смотрит на нее как на будущую мать своих детей, (как минимум), в противном случае, зачем затеивать пир с белым платьем. Мужчины, умеющие зарабатывать деньги хорошо знакомы со словом «инвестиция».И здесь, уже маловато будет «приголомшливої краси, елегантності і вміння висловлювати думки”…
    А что касается “оплаты по счетам” в браке, так ведь тело подвластно времени, и в возрасте «уже далеко не девушки» героиня статьи норовит остаться ни с чем…
    Вот «высказавшиеся» мужчины и дали знать, что в отношениях по расчету ничего плохого вовсе нет, особенно для них, если девушка из-за своей глупости не поняла, что о браке речь идет совсем по-другому .

    1. Из вашего комментария, Лилия, непонятно, в чем вы не согласны с Ольгой? И почему она не права? По вашим же словам мужчина оценивает будущую жену в качестве матери своих детей (то есть его, по законам природы, будут интересовать физически привлекательные особи, способные дать здоровое потомство). Так почему женщина не имеет право на такой же критерий в оценке предполагаемого отца своих детей? Хорошо зарабатвает, значит, сможет прокормить семью. Что не так? Что означает ваша странная фраза : “о браке речь идет совсем по-другому”

  2. Меня очень возмутила позиция высказавшихся мужчин. Они так набросились на эту девушку, которая всего лишь хочет замуж по расчету. А что плохого в расчете? И разве мужчина, выбирая себе жену, не оценивает ее? Вряд ли тогда такой брак долго продержится. Или я не права?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *