Французький полілог: Фабіан Пилоржет в гостях у донецьких школярів - 01 1На Донеччину в загальноосвітню школу № 84 м. Горлівка завітав незвичайний гість – француз Фабіан Пилоржет, волонтер Дебатного центру, який працює за програмою EVS.

Гостя запрошено на уроки французької мови. Під час уроку діти не почувалися скованими, брали активну участь у діалозі. Волонтер зустрівся з вчителями французької мови. На зустрічі піднімалося питання освітньої системи України та Франції, подорож по всьому світу з погляду української та французької точки зору.

Олена Гапонова, вчитель французької мови НВК № 50, поділилася своїми враженням від зустрічі: «Я отримала величезне задоволення від живого спілкування з носієм французької мови. Дуже сподобалося те, що зустріч відбувалася у вигляді невимушеного полілога. Хотілося б висловити побажання, щоб подібні зустрічі увійшли в традицію та отримали підтримку з боку керівництва навчальних закладів».

Вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та гімназій, які були присутні на зустрічі, висловили бажання зробити такі зустрічі регулярними. Цю пропозицію підтримав і Фабіан Пилоржет.

Подібні зустрічі мають велике значення – підвищення мотивації учнів до вивчення предмету, розвиток їх соціокультурної компетенції, практика франкомовного спілкування як для учнів, так і для вчителів, і, головне – популяризація французької мови.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *