Майбутнє в небі... Нова школа планеризму у Феодосії -У Феодосії планують відродити дитячу планерну школу. Про це на прес-конференції у Феодосії повідомив директор парку «Повітроплавний комплекс Узун-Сирт, гора Клементьєва» Михайло Лампік.

Він зазначив, що на горі Клементьєва з давніх пір діяла дитяча школа планеризму, нинішнє завдання – відродити, що залишилося та зберегти. «У нас і зараз літають підлітки, яким по чотирнадцять років. Але  їх має бути більше, щоб вони цілеспрямовано ходили в нашу школу ». Михайло Лампік додав, що вже у вересні-жовтні почнеться теоретичне навчання.

У свою чергу директор Феодосійського музею дельтапланеризму Ольга Сілевіч додала, що для проведення теоретичних занять підійде приміщення, яке вдалося повернути під музей – в центрі міста по вулиці Куйбишева. «Я вже говорила: всі ці комп’ютерні ігри, мафія, монополія та інші сучасні захоплення підлітків – це, може бути, і добре, але країна, в якій вже предостатньо  банкірів і юристів, повинна подумати про те, що потрібні люди, які будуть варити метал, конструювати літаки, космічні кораблі, в кінці кінців. А діти, які займаються авіаційними видами спорту, – це люди з підвищеним рівнем відповідальності, і вони підуть швидше на завод працювати, а не в економічний інститут ».

За матеріалами сайту kianews

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *