Шалені цирульники несли «добро у світ» - усіх голили під нуль - 21.09 неистовые цирюльникиУ штаті Огайо наближається до завершення судовий процес над сімнадцятьма членами релігійної громади амішів. За даними прокуратури, вони здійснювали напади на своїх братів по вірі й насильницьким шляхом голили їх.

На лаві підсудних опинився 66-річний ватажок угруповання Семюел Маллет і 16 його послідовників, яким загрожує не менше 10 років позбавлення волі.

За словами одного з постраждалих єпископів амішів, посеред ночі в його будинок увірвалися четверо чи п’ятеро чоловіків. Вони виволокли господаря з його житла і обрізали під корінь його огрядну бороду, що звисала аж до грудей. Раніше також повідомлялося, що в окрузі  натовп з 27 чоловіків вломився в будинок, де проживала сім’я амішів з п’яти чоловік. Мешканці обох статей піддалися нарузі ножицями — всім їм зістригли волосся на голові. Крім того, чоловіки позбулися своїх борід. Серед постраждалих є 13-річна дівчинка і 74-річний старий, причому деяким жертвам були нанесені легкі травми.

Пошуками “шалених цирульників” займалися шеріфські департаменти одразу чотирьох округів – Джефферсон, Керолл, Холмс і Трамбулл. Поліцейські припустили, що напади стали відбуватися після розколу всередині секти амішів.

Надалі з’ясувалося, що “єретик” Сем Маллет заснував власну релігійну течію і вимагав повного підпорядкування від віруючих. Саме це і викликало невдоволення з боку інших лідерів амішів, яким група Маллет стала мстити нападами.

Додамо, що аміші додають волоссю особливе релігійне значення. Для сектантів насильне зрізання волосся особливо принизливо. Згідно з традиціями амішів, почерпнутих із Біблії, після вступу в шлюб чоловікам належало відпускати бороди, а жінкам заборонялося стригти волосся.

Зі свого боку, адвокати підсудних звернули увагу суду на те, що суворий вирок прирікає на страждання численних дітей обвинувачених. Серед підсудних, які виховують загалом 50 дітей, опинилися шість подружніх пар, пише газета The Huffington Post. А всього до Сема Маллета приєдналося 25 сімей амішів.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *