Семеро пацієнтів американського медцентру стали жертвами нового “супермікробу” – бактерії, стійкої до дії антибіотиків. Як повідомляє Fox News, всі померлі лікувалися в Клінічному центрі Національних інститутів охорони здоров’я (NIH) в Бетесде, штат Меріленд. Пацієнти були заражені штамом бактерії Klebsiella pneumoniae. Штам придбав стійкість практично до всіх відомих антимікробних препаратів. Сьомою жертвою інфекції  став хлопчик з Міннесоти, який лікувався від ускладнень після трансплантації кісткового мозку. Джерелом розповсюдження “супермікробу” став один з пацієнтів, який був госпіталізований в медичний центр.

Нагадаємо, що у 2011 році “супермікробом” був визнаний один зі штамів збудника гонореї. Дослідники з ряду країн виявили у гонококів стійкість до цефалоспоринових антибіотиків, які вважаються препаратами для лікування інфекції.

А ще лікарі попереджають! Уважніше ставтеся до вживання антибіотиків! Дотримуйтеся інструкція з їх використання! Не лікуйте антибіотиками звичайну застуду. Бо в тому числі завдяки недбалим пацієнтам і виникають “супермікроби”, яких вже не можуть подолати антибіотики.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *