Ще один учень помер на уроці фізкультури після легкоатлетичної естафети - 21.09 смерть на уроке физ рыУчень восьмого класу школи на заході Москви помер у четвер після уроку фізкультури, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на джерело в правоохоронних органах столиці.

Трагедія сталася після забігу легкоатлетичної естафети на 200 метрів 14-річному Денису Жемчужникову стало погано. Його доставили в реанімацію столичної клініки. Однак лікарям врятувати хлопчика не вдалося, через кілька годин він помер.

“За словами родичів, хлопчик ніякими захворюваннями серцево-судинної або нервової системи не страждав, – повідомили Life News в Слідчому комітеті РФ. – Тому зараз призначено судово-медичне дослідження”. За попередніми даними, причиною смерті стала раптова відмова серця, розповіли РІА “Новости” в поліції. За фактом події правоохоронці проводять перевірку. Розглядається питання про порушення кримінальної справи.

Тим часом у школі коментувати подію відмовляються, повідомляє “Російська служба новин”. “Поки немає жодних офіційних коментарів. Проводиться слідство, проводиться експертиза. Давайте все залишимо до моменту закінчення розслідування”, – заявила директор навчального закладу Людмила Дзига.

На жаль, випадки смерті школярів на уроках фізкультури не така вже й рідкість. І це ще одне підтвердження правильної ініціативи МОНмолодьспорту стосовно проведення уроків фізичної культури в українських школах.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Ще один учень помер на уроці фізкультури після легкоатлетичної естафети”
  1. Сначала медосмотр нормально проводить надо, а потом думать почему умер на физкультуре. Если не жалуемя, то – здоров. И это всегда было, есть, но надеюсь не будет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *