Стипендії на життя не вистачило: студенти грабували інтим-салони - 21.09 банда курсантов и бордельУ Санкт-Петербурзі направлено до військового суду справу курсантів Військового технічного університету залізничних військ та їх друзів, обвинувачених у пограбуваннях шести борделів.

Військове слідче управління СК РФ по Західному військовому округу завершило попереднє розслідування цієї кримінальної справи. Вже з`ясовано, що майбутні офіцери залізничних військ займалися пограбуванням разом з дівчатами.

Всього по справі проходять дванадцять чоловік. Як випливає з матеріалів справи, в лютому 2011 року 19-річна Світлана Яковлєва “з метою незаконного збагачення запропонувала своїм подругам – Олесі Борисової та Ксенії Кібець, а також п’яти знайомим курсантам четвертого курсу Військового технічного університету залізничних військ зайнятися грабежем працівників нелегальних інтим-салонів Санкт-Петербурга”. При цьому зловмисники врахували, що потерпілі навряд чи будуть звертатися в органи поліції за захистом в силу специфіки своєї роботи. У подальшому курсанти залучили до вчинення даних злочинів своїх знайомих. Всякий раз злочинці діяли за однією і тією ж схемою. Дівчата через інтернет знаходили адреси нелегальних інтим-салонів, куди приходили під виглядом влаштування на роботу. У ході свого візиту вони з’ясовували порядок охорони закладу, а також наявність в ньому сигналізації. Вказану інформацію вони передавали подільникам, які під виглядом клієнтів приходили в салони і, застосовуючи насильство до його працівників, здійснювали розкрадання майна.

З березня по травень 2011 року обвинувачені пограбували шість нелегальних інтим-салонів, а їх видобуток склав близько 400 тисяч рублів. Серед вкраденого виявилося п’ять ноутбуків, 15 стільникових телефонів, а також велика кількість прикрас у вигляді кілець, ланцюжків і сережок.

Курсантам та їх спільницям загрожує до десяти років позбавлення волі.

 За матеріалами newsru.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *