Директора департаменту МОНмолодьспорту Олега Ворошиловського нагородили орденом - Ярослава Мудрого 020 вересня Митрополит Київський и всея України, предстоятель Української Православної Церкви Володимир нагородив директора департаменту управління справами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Олега Ворошиловського за заслуги перед УПЦ орденом УПЦ Святого Благовірного князя київського Ярослава Мудрого.

23 грудня 2010 року Священний Синод Української Православної Церкви благословив упровадження двох нових орденів — ордена Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця «За благодійництво» та ордена Української Православної Церкви Святого благовірного Київського князя Ярослава Мудрого, та затвердив ескізи орденів.

Єпархіальний архієрей подає клопотання Митрополиту Київському і всієї України про нагородження достойних кліриків і мирян відповідними церковними нагородами.

Митрополит Київський і всієї України нагороджує кліриків і мирян церковними нагородами або, за його благословенням, єпархіальний архієрей. Ордени і медалі Української Православної Церкви вручаються нагородженням в урочистій обстановці. Одночасно нагородженим орденом чи медаллю видаються грамоти. Повторне нагородження однойменним орденом і медаллю того самого ступеня не проводиться.

У разі втрати або псування нагороди дублікати не видаються. Ордени і медалі Української Православної Церкви, а також грамоти до них після смерті нагородженого залишаються у нащадків для зберігання на згадку без права носіння.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *