Найменша у світі дівчинка вагою чотири кілограми пішла до школи - 67e83ff little2Маленька британка Шарлотта Гарсайд від народження страждає на рідкісну форму пропорційної карликовості. У 5 рочків її зріст становить 68 сантиметрів, а вага – менше 4 кілограмів.

У вересні крихітка зробила дуже великий для неї крок – разом із ровесниками вона вперше пішла до школи.

Те, що Шарлотта стала ученицею, дуже багато означає для її батьків, Скотта й Емми, які всі ці роки докладали максимум зусиль для того, щоб їхня донька жила нормально.

Найменша у світі дівчинка вагою чотири кілограми пішла до школи - 736796e little3“Хоча Шарлотта і є однією дитиною на мільйон, яка має такі проблеми зі здоров’ям, вона не з тих, хто загубиться на загальному тлі”, – каже мама дівчинки.

“Може, вона й маленька, але велика особистість і хоче робити все, що й звичайні 5-річки”, – розповідає вона.

Звісно, батьки бояться, щоб крихітка не отримала в школі якоїсь травми. Однак Шарлотта не така тендітна, як на вигляд. Крім того, до особливої учениці прикріплено помічника-тьютора.

Коли дівча з’явилося на світ, воно важило менше 900 грамів та мало зріст 25 сантиметрів. Різновид карликовості, з яким народилася Шарлотта, такий рідкісний, що для нього навіть немає назви.

Батьки одягали новонароджену в ляльковий одяг, а на прогулянки мати виносила її в кишені.

Шарлотта має трьох старших сестричок: 15, 12 та 8 років. Усі вони – нормального зросту.

 

За матеріалами life.pravda.com.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *