Спортивні вершини майбутніх юристів - yurystyДзюдо, триатлон і шахи. За останній тиждень у цих видах спорту рівних не було студентам і викладачам Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

На міжнародному турнірі з дзюдо, що пройшов у Харківському національному автодорожньому університеті, студент 5 курсу Владислав Голозубов виборов перше місце у ваговій категорії до 100 кг. А його однокурсник Артем Гуляєв виграв «срібло» у номінації до 90 кг.

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із Росії, Польщі, Білорусі, Угорщини, Грузії та України.

Медаль до рідного вишу привіз і Олександр Яровой з факультету підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби. На чемпіонаті України з триатлону п’ятикурсник посів третє місце.

Чергову перемогу здобув і член шахового клубу «Юридична академія» Олександр Моїсеєнко. З міжнародного турніру «INDONESIA OPEN CHESS CHAMPIONSHIP 2013» чемпіон Європи повернувся срібним призером.