У Дніпропетровському університеті вручали стипендії фонду Леоніда Кучми - 122У Палаці студентів ДНУ відбулось урочисте засідання Вченої ради ДНУ ім. О.Гончара, на якому були вручені іменні стипендії Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» cеми кращим студентам фізтеху.

Відкрив засідання ректор ДНУ Микола Поляков. Звертаючись до присутніх випускників минулих років, колег і студентів, він відзначив, що найкращим підтвердженням високого статусу університету завжди є визнання молоді. Особливо ректор наголосив на визначних досягненнях фізико-технічного факультету Дніпропетровського університету. «За шість десятиліть фізтех ДНУ зробив справжній стрибок від трьох секретних спеціальностей суто ракетного спрямування до потужного факультету політехнічного типу, став джерелом формування сузір’я визначних державних діячів, керівників економіки, бізнесу, науки і культури, своєрідним індикатором сучасної інженерної думки в Україні. Переконаний, наступні покоління фізтехівців напишуть багато славних сторінок в історії нашої держави і нашого університету»,– висловив впевненість ректор. І, для прикладу, згадав успішного стипендіата минулих років Максима Харченка, який вже представив кандидатську дисертацію.

Цього року стипендіатами стали: Ірина Гаджала, Артем Іванов, Євген Кочерга, Олексій Полонський, Роман Савастру, Анастасія Сальникова та Олексій Федосов.

Стипендіатів також привітала і заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова, яка відзначила високий інтелектуальний і науковий потенціал молоді нашої області.

У привітанні стипендіатів Президент України 1994-2004 рр., почесний доктор ДНУ, президент благодійного Фонду «Україна» Леонід Кучма наголосив, що цими стипендіями Фонд намагається підтримати обдаровану молодь, яка гідно продовжує кращі традиції його рідного фізтеху, і заохотити студентів до подальшої наукової роботи заради слави й добробуту всієї нашої держави. Він також відзначив, що сучасні підприємства, такі як новостворений високотехнологічний завод «Дніпросталь Інтерпайп», потребують освічених інженерів нового типу, і він вірить, що з часом такі підприємства будуть змагатися за найкращих випускників фізтеху. Леонід Кучма побажав студентам щастя, успіхів і широкого життєвого шляху з безліччю перспектив.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *