Дитячий садок online. Експериментальна програма - САД2У столиці в Оболонському районі почнуть тестувати систему електронного запису дітей в дитячий садок.

Оксана Добровольська, начальник Головного управління освіти і науки Києва, повідомила, що електронна система посприяє спрощенню роботи районних управлінь освіти. Також це зменшить кількість бюджетних коштів, які раніше витрачалися на оплату праці працівників, що займаються оформленням паперових звітів, а також інші матеріальні, людські та фінансові витрати.

До того ж Добровольська наголосила, що найголовнішим є те, що тепер буде унормовано процес безпосередньої запису в дитячий сад, що зробить цю процедуру прозорішою і таким чином у всіх буде однаковий доступ до якісної дошкільної освіти в Києві.

«Електронна система запису в дошкільний навчальний заклад» в тестовому режимі буде запущено наприкінці жовтня цього року на базі дитячих садків в Оболонському районі столиці.

Згідно з планом, онлайн-реєстрація дітей у всіх дошкільних закладах міста Київ буде введено 15 січня 2013 року.

За матеріалами сайту novostimira.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Дитячий садок online. Експериментальна програма”
  1. онлайн-реєстрація дітей у всіх дошкільних закладах міста Київ буде введено 15 січня 2013 року. Скажіть будь -ласка на якому сайті проходить реєстрація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *