Дитячий бунт. Підлітки вирішили втекти від "монстра" - домДіти-сироти підмосковного Реутова збунтувалися проти спроби чиновників примусово переселити їх з маленького притулку сімейного типу в дитбудинок, що деякі з дітей уже називають “монстром”. Щоб уникнути переїзду, вісім із 13 вихованців утекли. Однак підлітків швидко знайшли і відправили за новою адресою.

Загроза розформування над Реутовським дитбудинком нависла давно, але на початку року волонтерам вдалося відстрочити розформування. Минулого тижня чиновники приїхали до притулку, щоб запросити вихованців на екскурсію в їх нове житло – Єгор’євський дитячий будинок, пишуть “Нові вісті”. Та в день, коли нібито  мала відбутися екскурсія, за хлопцями приїхали поліцейські й представники органів опіки, які оголосили: сьогодні діти переїжджають в Єгорьєвськ.

Делегація під керівництвом заступника голови адміністрації почала вмовляти сиріт сісти в машину і відправитися в новий будинок. П’ятеро молодших вихованців погодилися, старші зібрали свої речі і втекли через вікно, пише Life News. Діти збунтувалися не тільки через те, що їм не подобається новий великий будинок — у багатьох з них в Реутові є родичі. У новому місті вони не зможуть бачитися з ними так само часто.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *