У школах заборонили використання бездротового під'єднання до інтернету - нтернетВ ізраїльських школах заборонили використання бездротового під’єднання до інтернету, незважаючи на те, що цей тип з’єднання особливо зручний при використанні смартфонів, планшетників і ноутбуків, що в необмеженій кількості мають школярі, передає ІТАР-ТАРС.

Рішення про відімкнення бездротових мереж було прийнято через спільний звіт МОЗ, Міносвіти і Мінекології країни, в якому йдеться, що такі ретранслятори помітно підвищують рівень електромагнітного випромінювання. Документ рекомендує утриматися від використання бездротових мереж у середніх навчальних закладах, хоча досі немає однозначних доказів згубного впливу їх випромінювання. Стурбовані батьки посилалися на результати експертних обговорень у науково-консультативному комітеті Міжнародного проекту з електромагнітних полей, що діє під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я. На останньому щорічному засіданні цього комітету в червні цього року пролунало попередження: мережі Wi-Fi загрожують розвитком захворювань у дітей.

Ряд фахівців також вважають, що Wi-Fi та інші системи широкосмугового бездротового доступу до інтернету негативно впливають на нервову систему дітей. Правда, експерти визнають, що обсяг досліджень щодо цього поки не достатній, щоб робити однозначні висновки про таку шкоду.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *